پشتیبانی و فروش ( خط ویژه ) : 02128429271

شرایط و قوانین

لایسنس ها كاملا اورجينال بوده و مستقیما از شرکت اصلی تولید کننده نرم افزار صادر و به روزرسانی ميگردد. لایسنس های عرضه شده در فروشگاه آنتی ویروس پلاس دقيقا همانند لایسنس های موجود در پكيج های اورجينال بوده و لایسنس های یکساله موجود در سایت، آنتی ویروس شما را به مدت 365 روز و به صورت كاملا قانوني فعال می کنند. ضمنا لایسنس ها دارای قوانين خاصی نيز براي مصرف كننده بوده كه مصرف كننده ملزم به رعايت آنها مي باشد.

پس از تکمیل فرآیند پرداخت، بلافاصله به صورت اتوماتیک لایسنس به همراه لینکهای دانلود و آموزشهای نصب به آدرس ایمیل و موبایل شما ارسال میگردد. امکان پرداخت توسط کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.

کلیه محصولات دارای ضمانت کامل در طول زمان استفاده لایسنس میباشند. در صورت عدم موفقیت در نصب و راه اندازی نرم افزار آنتی ویروس خود، لطفا با بخش پشتیبانی به شماره 02177517483 یا آدرس ایمیل info@antivirusplus.ir تماس حاصل فرمائید.

در شرایطی که کالای خریداری شده از ما دچار مشکل باشد، آنتی ویروس پلاس نسبت به رفع مشکل، تعویض یا برگشت از فروش کالا اقدام می نماید. بدیهی است که برای برخورداری از این شرایط، خریدار موظف است ظرف حداکثر یک هفته پس از خرید مراتب را در تماس با آنتی ویروس پلاس اطلاع دهد.

هر شرکتی برای زمان فعال نمودن لایسنس های OEM خود قوانینی دارد که به شرح ذیل می باشد:

1- لایسنس های شرکت ESET که معروف ترین آنها نود 32 می باشد، می بایست حداکثر ظرف 7 روز پس از خرید لایسنس فعال شوند در غیر این صورت به طور خودکار از طرف کمپانی ESET استارت خورده و از اعتبار 365 روزه آنها کم می شود ( دقت فرمایید مدت 7 روز از تاریخ صدور لایسنس محاسبه میشود بنابراین زمانیکه ما لایسنس ها را تحویل شما میدهیم ممکن است تنها یک یا دو روز از آن 7 روز باقی مانده باشد، بنابراین به کاربران محترم توصیه می شود برای فعال شدن نرم افزار به مدت فول 365 روز هر چه سریعتر لایسنس ها را اکتیو نمایند در غیر این صورت فروشگاه آنتی ویروس پلاس مسئولیتی در قابل فعالسازی دیرهنگام لایسنس خریداری شده نخواهد داشت.)

2- لایسنس های محصولات شرکت KASPERSKY می بایست حداکثر ظرف 7 روز پس از خرید فعال شوند در غیر این صورت به طور خودکار از طرف کمپانی استارت خورده و از اعتبار 365 روزه آنها کم میشود( دقت فرمایید مدت 7 روز از تاریخ صدور لایسنس محاسبه میشود بنابراین زمانیکه ما لایسنس ها را تحویل شما میدهیم ممکن است تنها یک یا دو روز از آن 7 روز باقی مانده باشد، بنابراین به کاربران محترم توصیه می شود برای فعال شدن نرم افزار به مدت فول 365 روز هر چه سریعتر لایسنس ها را اکتیو نمایند در غیر این صورت فروشگاه آنتی ویروس پلاس مسئولیتی در قابل فعالسازی دیرهنگام لایسنس خریداری شده نخواهد داشت.)

3-لایسنس های محصولات شرکت BITDEFENDER می بایست می بایست حداکثر ظرف 7 روز پس از خرید لایسنس فعال شوند در غیر این صورت به طور خودکار از طرف کمپانی BITDEFENDER استارت خورده و از اعتبار 365 روزه آنها کم می شود.( دقت فرمایید مدت 7 روز از تاریخ صدور لایسنس محاسبه میشود بنابراین زمانیکه ما لایسنس ها را تحویل شما میدهیم ممکن است تنها یک یا دو روز از آن 7 روز باقی مانده باشد، بنابراین به کاربران محترم توصیه می شود برای فعال شدن نرم افزار به مدت فول 365 روز هر چه سریعتر لایسنس ها را اکتیو نمایند در غیر این صورت فروشگاه آنتی ویروس پلاس مسئولیتی در قابل فعالسازی دیرهنگام لایسنس خریداری شده نخواهد داشت.)

4- لایسنس های محصولات شرکت  NORTON می بایست حداکثر ظرف 3 روز از تاریخ صدور لایسنس اکتیو شوند در غیر این صورت کمپانی سیمانتک اجازه اکتیو شدن لایسنس را نخواهد داد. ضمن آنکه شرکت نورتون (سیمانتک) حداکثر 2 بار در سال اجازه فعالسازی لایسنس را به کاربر میدهد.

5-لایسنس های OEM امکان جابه جایی از یک سیستم به سیستم دیگر را ندارند و در صورت فعالسازی بر روی یک سیستم می بایست تا پایان اعتبار یکساله بر روی همان سیستم استفاده شوند.

6- وظیفه حفظ و نگهداری از لایسنس بر عهده خریدار بوده و فروشگاه آنتی ویروس پلاس هیچگونه مسئولیتی در قبال نگهداری از لایسنس خریداران بر عهده نخواهد داشت.

7- لايسنس ها تنها قابل استفاده بر روي همان تعداد كامپيوتری است که در هنگام خرید سفارش می دهید و در فاکتور ارسالی نیز درج شده است و در صورت استفاده بيش از تعداد مجاز، لایسنس از سوي شركت تولید کننده در Black List قرار گرفته و از کار خواهد افتاد و امکان خارج سازی از Black List نیز وجود ندارد.

X