خبری

خرید آنتی‌ویروس اورجینال

آنتی ویروس اورجینال

آنتی‌ویروس‌ها نرم‌افزارهایی هستند که سیستم شما را از هرگونه تهدید سایبری در فضای آنلاین حفاظت می‌کنند. این نرم‌افزارها هم به شکل نسخه‌های رایگان و هم به شکل نسخه‌های پولی ارائه می‌شوند، البته خرید آنتی‌ویروس اورجینال نسخه پولی برای شما بهتر است؛ زیرا نسخه‌های پرایم توانایی بیشتری در حذف تهدیدات مجازی دارند.

 استفاده از آنتی‌ویروس برای هر کسی که در فضای آنلاین کار و فعالیت می‌کند، ضروری است. در این مقاله سعی می‌کنیم یک راهنمای جامع و کامل درباره نحوه شناخت و خرید آنتی‌ویروس‌های اورجینال بازار به شما ارائه دهیم. خواندن این مطلب زمان زیادی نمی‌طلبد، پس تا انتها همراه ما باشید.

آنتی‌ویروس اورجینال چیست و چه کارایی دارد؟

منظور از آنتی‌ویروس اورجینال محصولی است که اصل بوده و به عبارتی کپی از یک نرم‌افزار اورجینال خارجی نباشد. بسیاری از آنتی‌ویروس‌های باکیفیت خارجی را باید با پرداخت هزینه خریداری کنید. این آنتی‌ویروس‌ها کیفیت بالایی در حفاظت از حریم خصوصی شما دارند.

توجه کنید که نرم‌افزارهای غیر اصل و کپی کیفیت خوبی نداشته و معمولاً توانایی بالایی در حذف تهدیدات ندارند. گاهی شرکت‌های بزرگ و شناخته شده فروش آنتی‌ویروس، برای محصول خود دوره آزمایشی رایگان قرار می‌دهند. شما می‌توانید پس از تست و در صورت داشتن رضایت از محصول، نسخه اصلی را خریداری کنید.

بنابراین بین نسخه‌های رایگان محصولات اورجینال با محصولات بی‌کیفیت داخلی و کپی تفاوت وجود دارد. برای اینکه بتوانید محصول باکیفیتی را خریداری کنید و به عبارتی سرتان کلاه نرود، لازم است درباره فروشنده تحقیق کرده و از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید.

آنتی‌ویروس اورجینال چیست

آنتی‌ویروس اورجینال از چه تهدیداتی جلوگیری می‌کند؟

فضای آنلاین یک فضای غیرقابل‌اعتماد است و همیشه تهدیدات و خطراتی در این محیط وجود دارد که اگر به‌خوبی از حریم خصوصی خود محافظت نکنید، ممکن است شما هم دست‌کم با یکی از این تهدیدات مواجه شوید. بااین‌وجود لازم نیست نگران باشید. می‌توانید با خرید آنتی‌ویروس اورجینال از تمامی این خطرات سایبری جلوگیری کنید. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما چند مورد از خطرات مجازی را ذکر می‌کنیم:

  • ویروس‌هایی که سیستم شما را با نرم‌افزارهای آسیب‌رسان آلوده می‌کنند. اگر سیستم شما ویروسی شود، حتماً باید ویروس‌های آن را نابود کنید. با استفاده از آنتی‌ویروس این مشکل حل می‌شود.
  • برخی از نرم‌افزارهای جاسوسی که قادرند اطلاعات شخصی و حتی اطلاعات حساب‌های بانکی شما را به سرقت ببرند.
  • باج افزاها که باعث قفل‌شدن سیستم شما می‌شوند و تا زمانی که باج را به آن‌ها پرداخت نکنید، سیستم شما باز نخواهد شد.
  • فیشینگ‌ها یک‌سری ایمیل‌های تقلبی برای شما ارسال می‌کنند. این ایمیل‌ها شما را فریب می‌دهند تا اطلاعات شخصی خود را برای آن‌ها ارسال کنید.
  • کرم‌ها که قادر هستند فایل‌های مهم شما را حذف کنند و حتی می‌توانند فایل‌ها را به دستگاه دیگری منتقل کنند.
  • بدافزارهایی مانند تروجان‌های دسترسی از راه دور

خرید آنتی‌ویروس اورجینال از چه تهدیداتی جلوگیری می‌کند

مراحل راه‌اندازی آنتی‌ویروس اورجینال

اگر قصد دارید که برای سیستم خود از آنتی‌ویروس استفاده کنید، به شما تبریک می‌گوییم. استفاده از آنتی‌ویروس حتی برای سیستم‌های کودکان نیز می‌تواند بسیار مناسب باشد تا آن‌ها را از خطراتی که در فضای آنلاین تهدیدشان می‌کند، محافظت کند. در ادامه تمام مراحل را از خرید آنتی‌ویروس تا راه‌اندازی توضیح داده‌ایم.

خرید نرم‌افزار

اولین مرحله‌ای که شما باید به آن اقدام کنید، خرید آنتی‌ویروس اورجینال است. ازآنجایی‌که شرکت‌های بین‌المللی زیادی این محصول را به فروش می‌رسانند، شما باید هنگام انتخاب لایسنس موردنظر خود به بعضی موارد توجه کنید.

در درجه اول درباره عملکرد این محصول به‌خوبی تحقیق کنید. مطمئن شوید که این نرم‌افزار قادر است تمامی تهدیدات آنلاین، فیشینگ‌ها، ویروس‌ها و… را شناسایی کرده و حذف کند. این موضوع بسیار مهم است و شما می‌توانید با استفاده از نسخه رایگان محصول تا حدود زیادی از عملکرد آنتی‌ویروس خود مطمئن شوید.

در مرحله خرید لازم است قیمت را هم در نظر بگیرید. بعضی از شرکت‌های ارائه‌دهنده این سرویس، قیمت‌های غیرعادی اعلام می‌کنند. درحالی‌که یک شرکت معتبر، آنتی‌ویروسی با همان کیفیت را با قیمت مناسب‌تری ارائه می‌دهد، البته توجه کرده که کیفیت را هم فدای هزینه نکنید.

راحتی و سهولت استفاده از محصول را هم در نظر بگیرید. به وب‌سایت شرکت ارائه‌دهنده مراجعه کنید تا ببینید دستورالعمل‌های ساده و قابل درکی برای راه‌اندازی محصول دارند یا خیر. معمولاً پس از خرید آنتی‌ویروس شرکت‌های فروشنده دستورالعمل‌های شفاهی را نیز به شما ارائه می‌دهند.

مراحل راه‌اندازی آنتی‌ویروس اورجینال

یک حساب کاربری لازم دارید

پس از خرید اشتراک لازم است برای احراز هویت خود یک حساب کاربری ایجاد کنید، البته برای استفاده از نسخه آزمایشی نیازی به این کار نیست؛ اما زمانی که نسخه اصلی را خریداری کردید، باید حساب کاربری خود را فعال کنید. با باز کردن حساب کاربری امکان شخصی‌سازی نمایه، پیکربندی‌های ویژه دستگاه، دریافت به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار، خرید اشتراک و مواردی ازاین‌دست ساده‌تر می‌شود.

نرم‌افزار آنتی‌ویروس را نصب کنید

پس از طی مراحل اولیه خرید آنتی‌ویروس اورجینال باید بسته نرم‌افزار را روی سیستم خود نصب کنید. پس از پرداخت هزینه، شما امکان دانلود نرم‌افزار از وب‌سایت فروشنده را دارید. درصورتی‌که شما یک نرم‌افزار ویندوز خریداری کرده باشید، فایل اولیه با عنوان exp و در پوشه ویندوز شما ذخیره می‌شود. فایل ارائه شده شامل یک لایسنس طولانی یا شماره‌سریال است.

اگر نرم‌افزار آنتی‌ویروس شما از امکانات محافظت از وب، ایمیل و اطلاعات آنلاین هم برخوردار باشد، هیچ برنامه‌ای روی سیستم نصب نمی‌شود؛ زیرا این امکانات مبتنی بر ابر هستند و روی مرورگر شما فعال می‌شوند. در نهایت لازم است موافقت‌نامه مجوز را امضا کنید تا آنتی‌ویروس روی سیستم شما نصب شود. اگر نرم‌افزار راه‌اندازی نشد، لازم است سیستم خود را یک‌بار به‌روزرسانی کنید تا برنامه اجرا شود. در نهایت با اسکن اولیه ویروس‌های احتمالی سیستم را از بین ببرید.

درصورتی‌که نرم افزار از شما درخواست به‌روزرسانی کرد، بدون فوت وقت این کار را انجام دهید، البته به‌روزرسانی‌ها معمولاً در طول روز چند بار به شکل نامرئی و بدون نیاز به دخالت شما انجام می‌شود؛ اما گاهی نیاز است شما مواردی را تأیید کنید.

خرید آنتی‌ویروس اورجینال و نصب آن

کلام پایانی

آنتی‌ویروس‌ها نرم‌افزارهایی هستند که روی تمامی سیستم‌های شما از جمله کامپیوتر و لپ‌تاپ، مک‌بوک، تب لت، تلفن همراه و… نصب می‌شوند. این نرم‌افزارها کمک می‌کنند سیستم شما از شر ویروس‌های آلوده، باج‌افزارهای تبلیغاتی، تروجن‌ها، تهدیدات سایبری، فیشینگ‌ها و بسیاری از تهدیدات جدید در امان بماند.

برای خرید آنتی‌ویروس اورجینال می‌توانید به ما در مجموعه معتبر آنتی‌ویروس پلاس مراجعه کرده و بهترین آنتی‌ویروس‌های بازار را با قیمت مناسب خریداری کنید. همکاران ما نسخه­های رایگان و پرایم را با قیمت­های مناسب خدمت شما معرفی می­کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *