پشتیبانی و فروش ( خط ویژه ) : 02128429271

اگر این روزها اخبار دنیای امنیت سایبری را دنبال کنید، حتماً عبارت «بات نت» را بارها مشاهده کرده‌اید. بات نت خطری جدی است که محققان سایبری در روزهای اخیر، در مورد تهدیدات آن هشدارهای جدی می‌دهند.

خطر بات نت‌ها تا حدی است که می‌توانند بزرگ‌ترین حملات سایبری را به راه انداخته و صدمات جبران‌ناپذیری برای دولت‌ها و مردم به دنبال داشته باشند. چنانچه در هشداری که اخیراً از سوی محققان امنیتی منتشرشده است، شیوع بات نت IOT-reaper حاکی از تهدید یک حمله سایبری در سطح جهانی است. این امکان وجود دارد که سیستم شما نیز بدون اطلاعتان در حملات سایبری یک بات نت شرکت داشته باشد.

ادامه مطلب 

توییتر از ۳۳۰ میلیون کاربر خود خواست تا پسوردهای خود را پس از یک نقص نرم افزاری ناخواسته که باعث میشد پسورد کاربران به صورت متن قابل خواندن در کامپیوتر داخلی خود ذخیره شود، عوض کنند.

این شبکه اجتماعی مشکل را در یک پست از وبلاگ رسمی خود و یک سری توییت از پشتیبانی توییتر منتشر کرد.

ادامه مطلب 

محققان امنیتی Cisco Talos ، دو نوع از یک تروجان اندرویدی کشف کرده‌اند که با عنوان جعلی یک اپلیکیشن ضدویروس به نام Naver Defender در حال گسترش است.

روز دوشنبه محققان Talos جزییات فنی دو نوع از بدافزار KevDroid را پس از کشف تروجان اصلی آن توسط محققان سایبری شرکت EST ، منتشر کردند.

ادامه مطلب 

محققان امنیتی Cyberbit به‌تازگی موفق به شناسایی یک تکنیک جدید در تزریق کد شدند که از شناسایی مهاجم جلوگیری می‌کند. این روش که Early Bird نامیده شده، تاکنون حداقل توسط سه بدافزار پیچیده متفاوت استفاده‌ شده است.

روش Early Bird نوعی تکنیک جدید است که به مهاجم اجازه می‌دهد کد مخرب را قبل از اجرای عملکرد اصلی، در یک فرآیند قانونی تزریق کند. در نتیجه این عمل امکان شناسایی برای محصولات ضد بدافزاری از بین خواهد رفت. ادامه مطلب 

براساس گزارشات گروه radware بدافزار جدیدی مشاهده شده که از طریق لینک های جعلی فیسبوک گسترش می یابد. این بدافزار از افزونه nigelify مرورگر کروم سواستفاده میکند و به همین جهت nigelthorn نامیده میشود.

برنامه اصلی nigelify که موجب آلودگی بیشتر سیستم ها شده در واقع یک افزونه برای مرورگر کروم میباشد که تصاویر جست و جوی گوگل را با Nigel Thornberry عوض میکند.

ادامه مطلب 

نرم افزار موبایل سکوریتی بیت دیفندر 2019 یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود برای تلفن های هوشمند بوده که با بهره مندی از آخرین راهکار های امنیتی شرکت معروف بیت دیفندر از گوشی موبایل شما در برابر انواع بدافزارها و نرم افزار های جاسوسی و ویروس ها محافظت میکند.  در این مقاله با آموزش تصویری نصب آنتی ویروس موبایل بیت دیفندر 2019 و نحوه فعال سازی آن همراه شما هستیم.

ادامه مطلب 

در این مقاله با آموزش نصب تصویری آنتی ویروس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2019 در خدمت شما کاربران محترم  خواهیم بود و قدم و به قدم شما را تا نصب و راه اندازی کامل آنتی ویروس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2019 همراهی خواهیم کرد. امروزه آنتی ویروس بیت دیفندر جز مطمئن ترین و ایمن ترین نرم افزار های امنیتی بوده و به همین دلیل موفق به جذب کاربران پر شماری در سر تاسر دنیا شده و از امنیت اطلاعات کاربران خود به بهترین شکل ممکن محافظت می کند. در ادامه مقاله با آموزش نصب آنتی ویروس Bitdefender Internet Security و نحوه ی فعال کردن این آنتی ویروس با کد فعال سازی اینترنت سکیوریتی 2019 همراه شما خواهیم بود.

ادامه مطلب 

در این مقاله با آموزش نصب تصویری آنتی ویروس بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2019 در خدمت شما کاربران محترم  خواهیم بود و قدم و به قدم شما را تا نصب و راه اندازی کامل آنتی ویروس بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2019 همراهی خواهیم کرد. امروزه آنتی ویروس بیت دیفندر جز مطمئن ترین و ایمن ترین نرم افزار های امنیتی بوده و به همین دلیل موفق به جذب کاربران پر شماری در سر تاسر دنیا شده و از امنیت اطلاعات کاربران خود به بهترین شکل ممکن محافظت می کند. در ادامه مقاله با آموزش نصب آنتی ویروس Bitdefender Total Security و نحوه ی فعال کردن این آنتی ویروس با کد فعال سازی توتال سکیوریتی 2019 همراه شما خواهیم بود.

ادامه مطلب 

در این مقاله با آموزش نصب تصویری آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2019 در خدمت شما کاربران محترم  خواهیم بود و قدم و به قدم شما را تا نصب و راه اندازی کامل آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2019 همراهی خواهیم کرد. امروزه آنتی ویروس بیت دیفندر جز مطمئن ترین و ایمن ترین نرم افزار های امنیتی بوده و به همین دلیل موفق به جذب کاربران پر شماری در سر تاسر دنیا شده و از امنیت اطلاعات کاربران خود به بهترین شکل ممکن محافظت می کند. در ادامه مقاله با آموزش نصب آنتی ویروس بیت دیفندر Antivirus Plus و نحوه ی فعال کردن این آنتی ویروس با کد فعال سازی بیت دیفندر 2019 همراه شما خواهیم بود.

ادامه مطلب 

آویرا اینترنت سکیوریتی یکی از کامل ترین و قدرتمند ترین محصولات شرکت آلمانی Avira GmbH  می باشد که علاوه بر توانایی حذف ویروس ها می تواند امنیت شما را در اینترنت به طور کامل نیز حفظ نماید.آویرا اینترنت سکیوریتی دارای امکانات حذف ویروس ها ، جاسوس افزار ها و تروجان ها می باشد  و با موتور اسکنر قدرتمند خود می تواند ویروس ها را در لحظه شناسایی و حذف نماید.

ادامه مطلب 

X