پشتیبانی و فروش ( خط ویژه ) : 02128429271

نرم افزار موبایل سکوریتی بیت دیفندر 2019 یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود برای تلفن های هوشمند بوده که با بهره مندی از آخرین راهکار های امنیتی شرکت معروف بیت دیفندر از گوشی موبایل شما در برابر انواع بدافزارها و نرم افزار های جاسوسی و ویروس ها محافظت میکند.  در این مقاله با آموزش تصویری نصب آنتی ویروس موبایل بیت دیفندر 2019 و نحوه فعال سازی آن همراه شما هستیم.

ادامه مطلب 

در این مقاله با آموزش نصب تصویری آنتی ویروس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2019 در خدمت شما کاربران محترم  خواهیم بود و قدم و به قدم شما را تا نصب و راه اندازی کامل آنتی ویروس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی 2019 همراهی خواهیم کرد. امروزه آنتی ویروس بیت دیفندر جز مطمئن ترین و ایمن ترین نرم افزار های امنیتی بوده و به همین دلیل موفق به جذب کاربران پر شماری در سر تاسر دنیا شده و از امنیت اطلاعات کاربران خود به بهترین شکل ممکن محافظت می کند. در ادامه مقاله با آموزش نصب آنتی ویروس Bitdefender Internet Security و نحوه ی فعال کردن این آنتی ویروس با کد فعال سازی اینترنت سکیوریتی 2019 همراه شما خواهیم بود.

ادامه مطلب 

در این مقاله با آموزش نصب تصویری آنتی ویروس بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2019 در خدمت شما کاربران محترم  خواهیم بود و قدم و به قدم شما را تا نصب و راه اندازی کامل آنتی ویروس بیت دیفندر توتال سکیوریتی 2019 همراهی خواهیم کرد. امروزه آنتی ویروس بیت دیفندر جز مطمئن ترین و ایمن ترین نرم افزار های امنیتی بوده و به همین دلیل موفق به جذب کاربران پر شماری در سر تاسر دنیا شده و از امنیت اطلاعات کاربران خود به بهترین شکل ممکن محافظت می کند. در ادامه مقاله با آموزش نصب آنتی ویروس Bitdefender Total Security و نحوه ی فعال کردن این آنتی ویروس با کد فعال سازی توتال سکیوریتی 2019 همراه شما خواهیم بود.

ادامه مطلب 

در این مقاله با آموزش نصب تصویری آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2019 در خدمت شما کاربران محترم  خواهیم بود و قدم و به قدم شما را تا نصب و راه اندازی کامل آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2019 همراهی خواهیم کرد. امروزه آنتی ویروس بیت دیفندر جز مطمئن ترین و ایمن ترین نرم افزار های امنیتی بوده و به همین دلیل موفق به جذب کاربران پر شماری در سر تاسر دنیا شده و از امنیت اطلاعات کاربران خود به بهترین شکل ممکن محافظت می کند. در ادامه مقاله با آموزش نصب آنتی ویروس بیت دیفندر Antivirus Plus و نحوه ی فعال کردن این آنتی ویروس با کد فعال سازی بیت دیفندر 2019 همراه شما خواهیم بود.

ادامه مطلب 

آویرا اینترنت سکیوریتی یکی از کامل ترین و قدرتمند ترین محصولات شرکت آلمانی Avira GmbH  می باشد که علاوه بر توانایی حذف ویروس ها می تواند امنیت شما را در اینترنت به طور کامل نیز حفظ نماید.آویرا اینترنت سکیوریتی دارای امکانات حذف ویروس ها ، جاسوس افزار ها و تروجان ها می باشد  و با موتور اسکنر قدرتمند خود می تواند ویروس ها را در لحظه شناسایی و حذف نماید.

ادامه مطلب 

آویرا آنتی ویروس پرو یکی از کامل ترین و قدرتمند ترین محصولات شرکت آلمانی Avira GmbH  می باشد که علاوه بر توانایی حذف ویروس ها می تواند امنیت شما را در اینترنت به طور کامل نیز حفظ نماید آویرا آنتی ویروس پرو دارای امکانات حذف ویروس ها ، جاسوس افزار ها و تروجان ها می باشد  و با موتور اسکنر قدرتمند خود می تواند ویروس ها را در لحظه شناسایی و حذف نماید.

شرکت آویرا به لطف محصولات قدرتمند خود همچون آویرا آنتی ویروس پرو توانست به اولین شرکت فعال در زمینه محصولات امنیتی که موفق به جذب بیش از 100 میلیون کاربر شده است تبدیل گردد. Avira Antivirus pro در سال های 2007 و 2009 توانست در فهرست صد محصول برتر رایانه ای که توسط نشریه معتبر PC World  منتشر می شود قرار گیرد.

ادامه مطلب 

تروجان TrickBot که به گروه Dyre نسبت داده می‌شود، اولین بار مهرماه امسال مشاهده شد. این تروجان در حال حاضر کاربران در سنگاپور، هند و مالزی را هدف قرار داده است. از همین ابتدا مشاهده شده که TrickBot دارای قابلیت‌های حمله‌ی تغییر مسیر است و در تلاش است حضور خود در عرصه‌ی تهدیدات مجازی را گسترش دهد.

 

در این حملات، مهاجمان نمونه‌ی مشابهی از وب‌گاه بانک‌ها را ایجاد کرده و به نوعی کاربران را متقاعد می‌کنند تا گواهی‌نامه‌های ورود و داده‌های احراز هویت دو-مرحله‌ای خود را وارد کنند. در برخی نمونه‌ها مشاهده شده مهاجمان از آدرس URL و گواهی‌نامه‌ی SSL بانک استفاده کرده‌اند که باعث می‌شود کاربر بیشتر به وارد کردن اطلاعات خود متقاعد شود

شرکت ESET یا همان NDO32 یکی از برترین تولیدکنندگان آنتی ویروس های خانگی و تحت شبکه در دو دهه اخیر بوده است. این کمپانی ورژن جدیدی از ESET Online Scanner که نسخۀ مجانی آنتی ویروس نود۳۲۲۲ است را اخیرا ارائه داده است. این آنتی ویروس مجانی اپلیکیشن های شما را بصورت مستقیم از طریق جستجوگر اینترنت اسکن و پاکسازی میکند.

ادامه مطلب 

X