در حال انتقال به بانک ... processing...

آموزش نصب آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2020

13 شهریور 1398 | 20:56 آموزش
آموزش نصب آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2020
آموزش نصب آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2020

در این مقاله با آموزش نصب تصویری آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2020 در خدمت شما کاربران محترم  خواهیم بود و قدم و به قدم شما را تا نصب و راه اندازی کامل آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2020 همراهی خواهیم کرد. امروزه آنتی ویروس بیت دیفندر جز مطمئن ترین و ایمن ترین نرم افزار های امنیتی بوده و به همین دلیل موفق به جذب کاربران پر شماری در سر تاسر دنیا شده و از امنیت اطلاعات کاربران خود به بهترین شکل ممکن محافظت می کند. در ادامه مقاله با آموزش نصب آنتی ویروس بیت دیفندر Antivirus Plus و نحوه ی فعال کردن این آنتی ویروس با کد فعال سازی بیت دیفندر 2020 همراه شما خواهیم بود.

 

پیش از نصب آنتی ویروس Bitdefender Antivirus Plus حتما توجه داشته باشید که:

تاریخ رایانه شما میلادی و به روز باشد

حتما سیستم شما یه اینترنت متصل باشد

هیچ گونه نرم افزار امنیتی و آنتی ویروس دیگری بر روی سیستم شما نصب نباشد چراکه موجب اختلال در نصب و کارکرد آنتی ویروس بیت دیفندر میگردد

 

آموزش قدم به قدم نصب بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2020

1-پس خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس بیت دیفندر 2020(چنانچه هنوز لایسنس آنتی ویروس بیت دیفندر2020 را خریداری نکرده این میتوانید از اینجا نسبت به خرید لایسنس اورجینال این محصول اقدام نمایید) از اینجا و یا از طریق لینک زیر فایل نصبی این آنتی ویروس را دانلود نموده و آن را بر روی سیستم خود اجرا کنید.

دانلود رایگان آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس 2020

 

 

همان طور که در تصویر ملاحظه می فرمایید،پس از اجرای فایل نصبی باید منتظر بمانید تا نسخه کامل این آنتی ویروس دانلود شود.

2-با کامل شدن دانلود با صفحه ای مطابق تصویر زیر مواجه می شوید.در این صفحه بر روی گزینه Install  کلیک کرده تا وارد مرحله بعد شوید

 

 

3-منتظر بمانید تا نصب نرم افزار کامل شود.

 

 

4-در این مرحله مطابق تصویر بر روی گزینه start using bitdefender کلیک کنید.

 

 

5-در این مرحله با کلیک بر روی گزینه finish نصب آنتی ویروس بیت دیفندر 2020 تمام میشود.در مراحل بعدی با نحوه فعالسازی آنتی ویروس و استفاده از لایسنس خریداری شده آشنا خواهید شد.

 

 

6-برای فعالسازی نرم افزار نیاز به داشتن یک حساب کاربری در سایت بیت دیفندر دارید.چنانچه تا کنون حساب کاربری در این سایت ایجاد نکرده اید از این لینک وارد سایت بین دیفندر شده و با انتخاب گزینه create one برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنید.

 

 

7-پس از ایجاد حساب کاربری وارد نرم افزار شده و در بخش account info گزینه enter activation code را انتخاب نمایید تا وارد حساب کاربریتان شوید.در صفحه مربوط به حساب کاربری تان بر روی گزینه enter avtivity code کلیک کنید.

 

 

8-در این مرحله لایسنس خریداری شده را در کادری که در تصویر مشخص شده است وارد نمایید و بروی گزینه activate  کلیک کنید تا آنتی ویروس بیت دینفدر 2020 فعال شود.

 

 

*توجه داشته باشید که برای نصب تسخه های قدیمی تر این آنتی ویروس مانند بیت دیفندر 2018 و یا بیت دیفندر 2019 نیر میتوانید از همین آموزش استفاده نمایید چرا که مراحل نصب در تمامی این نسخه ها یکسان می باشد هرچند که پیشنهاد ما استفاده از آخرین نسخه این آنتی ویروس و هم چنین خرید لایسنس اورجینال این محصول از یک مرجع مطمئن و قابل اطمینان است.