در حال انتقال به بانک ... processing...

آموزش کار با آنتی ویروس ESET یا همان نود 32

11 تیر 1398 | 23:26 آموزش
آموزش کار با آنتی ویروس ESET یا همان نود 32
آموزش کار با آنتی ویروس ESET یا همان نود 32

یکی از پر کاربرد ترین و پر فروشترین آنتی ویروس ها در ایران ،  Eset یا همان نود 32 می باشد . دلایل زیادی وجود دارد که آنتی ویروس نود 32 دارای محبوبیت بیشتری نسبت به بقیه رقبا می باشد که در ادامه به چند ویژگی اصلی آن اشاره میکنم .
نود 32 بدلیل سبک بودن  فضای کمتری از پردازنده می گیرد به همین دلیل آنتی ویروس خوبی از نظر کاربران محسوب می شود . دارای فایروال هوشند جهت کنترل کامل ترافیک های ارسالی و دریافتی و جلوگیری از هرگونه نفوذ ناخواسته هکرها در نسخه اینترنت بوده که  دارای سیستم Gamer Mode جهت رفتن به خواب آنتی ویروس هنگام اجرای بازی ها و ... نیز می باشد .
نکته » قبل از اینکه بخواهید نرم افزاری را بر روی ویندوزتان نصب کنید حتما باید با کاربرد آن اشنایی کامل داشته باشید و بی جهت با نصب یک نرم افزار که روش کار آن را نمیدانید  فضای رم و پردازنده را اشغال نکنید .
با توجه به توضیحاتی بالا ، قصد دارم در ادامه روش کار با آنتی ویروس Eset را به صورت تصویری برای شما آموزش بدهم و قسمت های کاربردی آن را معرفی کنم .

آنتی ویروس Eset دارای 2 نسخه Smart و Antivirus می باشد . تفاوت این دو نسخه چیست ؟
در نسخه آنتی ویروس تمام موارد امنیتی  در محیط ویندوز وجود دارد ، که سیستم عامل شما را در مقابل بد افزارها(Malware) شامل ويروس ها،تروجان ها كرم ها و ... محافظت می کند . اما در محیط آنلاین چطور ؟
اگر شما بخواهید در محیط آنلاین (اینترنت) هم، رایانه تان از مواردی که در ادامه به آنها اشاره میکنم، محافظت شود باید حتما از نسخه اینترنت استفاده کنید . نسخه اینترنت هم شامل فایروال . چک کردن ایمیل و هرزنامه های ارسالی ، چک کردن شبکه ، امنیت در مقابل هکرها و ... می باشد که در نسخه آنتی ویروس وجود ندارد .
بسیار خوب ، ابتدا نرم افزار را برای مدت محدود از سایت سازنده دانلود کنید .(لینک دانلود) (خرید نسخه اصلی برای مدت یک سال)

بعد از نصب نرم افزار صفحه اصلی آنتی ویروس همانند تصویر زیر نمایش داده می شود .در صورتیکه لایسنس اصلی را خریداری کرده اید باید کدهای روی کارت را در کادرهای مشخص شده وارد کنید ، در غیر اینصورت با انتخاب گزینه   Active Trial License و وارد کردن ایمیل می توانید از آنتی ویروس به مدت 30 روز به صورت رایگان استفاده کنید . .