در حال انتقال به بانک ... processing...

آنتی ویروس اورجینال بخریم یا تقلبی؟

02 اسفند 1398 | 19:31 بلاگ
آنتی ویروس اورجینال بخریم یا تقلبی؟
آنتی ویروس اورجینال بخریم یا تقلبی؟

 

به طور کلی لایسنس اورجینال ، لایسنس تقلبی و محصولات رایگان تمام بازار نرم افزار را به خود اختصاص داده اند. اما متاسفانه سهم لایسنس تقلبی در بازار ایران نسبت به دیگر رقبا بیشتر است که این امر به دلیل نا آگاهی کاربران از خطرهای این نوع محصولات می باشد. در ادامه به شما می گوییم که این خطرات چه پیامدهایی ممکن است داشته باشد.

 

 

یکی از بزرگترین اشتباهات کاربران استفاده از آنتی ویروس های کرک شده یا تقلبی است. آنتی ویروس های تقلبی یا کرک شده می توانند امنیت شما را تا حد بسیار زیادی به خطر بیندازند. اغلب این نسخه ها خود دارای بدافزار ، تبلیغ افزار و گاهی باج افزار می باشند که در طی مدت ممکن است شما به یکی از آنها دچار شوید. دلیل اینکه یک هکر آنتی ویروس را کرک می کند ، سو استفاده از اطلاعات افرادی است که از آن نسخه کرک استفاده می کنند. هکرها می توانند کدهایی را به همراه نرم افزار آنتی ویروس وارد سیستم شما کنند و از آنها برای اهداف آینده خود استفاده نمایند.

 

پس فریب تبلیغات فروشندگان را نخورید و اگر می بینید که از چنین عناوینی مانند کد اکتیو نود ۳۲ ورژن ۱۰ یا غیره استفاده می کنند بدانید که یک جای کار مشکل دارد. همچنین اگر در جایی آنتی ویروس را با قیمت خیلی ارزان تر از سایت های معتبر ارائه دادند به آن شک کنید و بدانید که آن محصول قابل اعتماد نیست.

 

بنابراین اگر می خواهید کامپیوتری امن داشته باشید و از دست هکرها، مهاجمان اینترنتی ، سارقین هویت و عکس های خصوصی در امان باشید حتما یک آنتی ویروس اورجینال و معتبر برروی سیستم خود نصب کنید.

پیشنهاد ما برای حفاظت از رایانه شخصی تان آنتی ویروس های بیت دیفندر مدل اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس پلاس می باشد که می توانید لایسنس اورجینال آنها از وب سایت آنتی ویروس پلاس خریداری کنید.همچنین برا محافظت از اطلاعات تلفن همراهتان هم می توانید از آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی که برای سیستم عامل اندروید توسعه یافته است استفاده کنید.


دسته‌های بلاگ