در حال انتقال به بانک ... processing...

یک آنتی ویروس قدرتمند چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

02 اسفند 1398 | 20:45 بلاگ
یک آنتی ویروس قدرتمند چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
یک آنتی ویروس قدرتمند چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 

وب یکی از اولین نقاط ورودی ویروس ها به کامپیوتر شما می باشد. یک ویروس کش قوی به شما اخطار می کند که صفحه ای که می خواهید به آن وارد شوید نا امن است و شما را از خطرات ورود با آن آگاه می کند.

 

امروز اکثر افراد از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک و تلگرام استفاده می کنند، و این یعنی بسیاری از ویروس ها شبکه های اجتماعی را مورد هدف قرار می دهند. آنتی ویروس های قدرتمند هنگامیکه شما تحت حملات فیشینگ باشید آن را شناسایی می کنند و به شما اخطار می دهند. یا اگر فایلی از طریق تلگرام برای شما ارسال شده باشد که حاوی بدافزار باشد شما را از احتمال آلوده شدن با خبر می کند.

 

اگر شما کودکی دارید پس احتمالا نیاز به قابلیت کنترل کودک توسط والدین دارید. آنتی ویروس های قدرتمند مانند بیت دیفندر به شما این امکان را می دهد که فعالیت کودک خود را در اینترنت کنترل کنید و او را از خطرهای احتمالی موجود در اینترنت دور کنید.

 

هرچقدر که تجارت ها بیشتر و بیشتر به سمت دیجیتالی شدن حرکت می کنند، سو استفاه از اطلاعات آنها برای هکرها آسان تر می شود. آنها می توانند با سرقت هویت وارد حساب بانکی آنلاین شما شوند و یا اینکه اطلاعاتتان را به شرکت های تبلیغاتی بفروشند. یک آنتی ویروس قدرتمند از اطلاعات شخصی شما حفاظت کرده و این اجازه را به افراد سود جو نمی دهد.

 

زمانیکه برنامه آنتی ویروس کامپیوتر شما را اسکن کرد و تهدیدات را شناسایی و حذف کرد، می بایست بتواند این وضعیت را حفظ کند. برخی از ویروس کش های قوی دارای یک دیواره آتش یا فایروال قوی می باشند که می تواند به راحتی تهدیدات ورودی را قبل از آنکه آسیبی به شما بزنند شناسایی کند.

 

اگر برای رایانه شخصی و یا تلفن همراه خود به دنبال یک آنتی ویروس قدرتمند می گردید،ما محصولات امنیتی بیت دیفندر را به شما پیشنهاد می کنیم.برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست تا به وب سایت ما به آدرس antivirusplus.ir  مراجعه کنید.


دسته‌های بلاگ