در حال انتقال به بانک ... processing...

5 روش ساده برای جلوگیری از هک اینستاگرام

07 اسفند 1398 | 11:02 بلاگ
5 روش ساده برای جلوگیری از هک اینستاگرام
5 روش ساده برای جلوگیری از هک اینستاگرام

 

قابلیت  Two Factor Authentication را فعال کنید

 

ابتدا وارد اکانت خود شوید.سپس روی تنظیمات صفحه که به صورت ٣ نقطه در سمت راست صفحه یا به صورت چرخ دنده در قسمت پروفایل خود می بینید ضربه بزنید.در منو گزینه Two_Factor Authentication را لمس کنید. وقتی این گزینه را فعال کردید اینستاگرام از شما، شماره تلفن همراه تان را درخواست می کند تا کد تاییدی برای شما ارسال کند که با وارد کردن آن ،دیگر امکان دسترسی شخصی بدون تمایل شما به اکانت تان امکان پذیر نیست.

 

انتخاب پسورد مناسب

 

بهتر است برای اکانت خود پسوردی انتخاب کنید که متشکل از عبارات (یعنی استفاده از #یا @یا هر عبارت  دیگری) به همراه اعداد و حروف است ، تا احتمال هک شدن شما ضعیف تر شود.

 

نصب برنامه ناشناس

 

از نصب هرگونه برنامه ناشناسی که در اینترنت با عنوان فریبنده می بینید خوداری کنید چرا که ممکن است  برنامه جعلی بوده و احتمال سرقت اطلاعات شما به وجود آید.

 

ایمیل مناسبی روی اکانت خود وارد کنید

 

اگر ایمیلی که روی اکانت خود وارد کرده ایید با نام کاربری یا یوزرنیم شما مثل هم باشد امکان هک شدن شما افزایش می یابد چرا که هکر ها با حدس زدن ایمیل شما و هک کردن ایمیلتان  می توانند ب حساب کاربری شما در اینستاگرام نیز وارد شوند.

 

به ربات های افزایش فالور اعتماد نکنید

 

همه ما دوست داریم در فضای اینستاگرام چندین هزار فالور داشته باشیم ،اما دست نگه دارید به هر قیمتی تن به  پیشنهاد های افزایش فالور رایگان از سوی ربات ها و پیج های تبلیغاتی ندهید .این ربات ها این گونه اند که از شما نام کاربری و پسورد صفحه شما را می خواهند روشن است که بعد از این که شما اطلاعات خود را در سیستم وارد کردید راه را برای اشخاص سواستفاده گر هموار کرده ایید همچنین  واضح است که، افراد به فکر افزایش فالور ما به صورت رایگان نیستند پس به راحتی اطمنیان نکنید.

 


دسته‌های بلاگ