آنتی ویروس Bitdefender 

آنتی ویروس Bitdefender چیست؟

این برنامه اساساً برای محافظت از بدافزار خود به اسکن ابری متکی است و به گونه ای طراحی میشود که تأثیر کمتری بر عملکرد و عمر باتری داشته باشد . Bitdefender یکی از بزرگترین نام ها در صنعت نرم افزار آنتی ویروس است.
Bitdefender راه حل های امنیت سایبری را برای مشاغل و مصرف کنندگان توسعه می دهد. طیف وسیعی از محصولات و خدمات از جمله حفاظت از نقطه پایانی، امنیت ابری، و تشخیص و پاسخ مدیریت شده را ارائه می دهد.
محصول پرچمدار آن آنتی ویروس Bitdefender است که در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، بدافزارها، حملات فیشینگ، باج افزارها و سایر تهدیدها محافظت می کند. این شرکت همه چیز را از یک آنتی ویروس رایگان برای استفاده شخصی تا بسته های امنیتی سازمانی برای صدها کاربر عرضه میکند.
اگرچه بیت دیفندر به عنوان یکی از بهترین خدمات آنتی ویروس در بازار رتبه بندی می شود، اما در مورد قیمت نامشخص و عملکرد آن بر روی ماشین های کاربر از چند مشکل کوچک بی بهره نیست.
از سال 2013، پرفروش ترین نسخه بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی است. محافظت از آنتی ویروس و بدافزار را فراهم می کند، از حریم خصوصی فیس بوک و توییتر محافظت می کند، وب سایت های پرخطر را شناسایی می کند، در برابر سرقت شناسه محافظت می کند و از اتصال اینترنت با فایروال محافظت می کند .
گران ترین زیرمجموعه های دیفندر عبارتند از Small Business Security، Cloud Security و Client Security هر بسته نرم افزاری می تواند حداقل سه کامپیوتر یا دستگاه را پوشش دهد.

تاریخچه Bitdefender

Bitdefender محصول شرکت نرم افزار کامپیوتر رومانیایی SOFTWIN است. این محصول خود یک مجموعه نرم افزار برای آنتی ویروس سازمانی،آنتی ویروس خانگی،آنتی ویروس موبایل و آنتی ویروس دسکتاپ است.
از ژوئن 2013، Bitdefender در شانزدهمین نسخه خود به نام Bitdefender 2013 است. مدیرعامل فعلی این شرکت و موسس آن Florin Talpes است.  Talpes و همسرش Maurice در سال 1990 SOFTWIN را تأسیس کردند. در بیشتر دهه SOFTWIN Antivirus eXpert،  نام تجاری نرم افزار آنتی ویروس خود را تولید و فروخت.
Bitdefender در سال 2001 جایگزین Antivirus exPert شد و Talpes تصمیم گرفت یک شرکت اسپین آف برای تبلیغ بیشتر برند ایجاد کند. امروزه SOFTWIN بزرگترین نرم افزار کامپیوتری رومانی است.

موفقیت های Bitdefender

نشریه تجاری بلومبرگ بیزینس‌ویک در نسخه دسامبر 2005 ، SOFTWIN را به عنوان «یکی از برجسته‌ترین شرکت‌های داخلی جهانی» تحسین کرد. دومین نشریه تجاری، فایننشال تایمز، در سال 2006، SOFTWIN را به عنوان یکی از «بهترین شرکت‌های نرم‌افزاری در جهان» معرفی کرد. نرم‌افزار Bitdefender SOFTWIN چندین جوایز و تقدیرنامه‌ها را از نشریات صنعت کامپیوتر مانند مجله PC، مجله LAPTOP و Virus Bulletin دریافت کرده است.

آنتی ویروس Bitdefender در یک نگاه

آنتی ویروس  Bitdefender ثابت کرده است که بهترین محافظت در صنعت بدافزار را دارد. با توجه به بسیاری از آزمایش‌های انجام‌شده توسط آزمایشگاه‌های مستقل، در شناسایی و محدود کردن صددرصد حملات بدافزاری که به دستگاه وارد می‌شود، موفق بوده است.
یکی از این آزمایشگاه‌های مستقل آلمانی AV-Test در ژوئیه 2020 ارزیابی انجام داد. از 3345 نمونه بدافزار تست شده علیه Bitdefender Mobile Security، قادر به شناسایی و حذف همه 3345 تهدید بود. به آن امتیاز 100 درصد از حفاظت بدافزار داد (میانگین صنعت آنتی ویروس ها 96.9 درصد بوده است).
حفاظت بدافزار Bitdefender  اغلب به روز می شود. بنابراین، همچنین قادر به شناسایی آخرین بدافزارهای اندرویدی بود که در معرض دید قرار گرفتند. بنابراین، می‌توان گفت که وقتی صحبت از محافظت از بدافزار به میان می‌آید، Bitdefender  بهترین آنتی ویروس اندروید موجود در بازار است. Bitdefender مملو از ویژگی هاست و به طور مداوم در تجهیزات تست آنتی ویروس مستقل در صدر قرار می گیرد.

VPN

بسیاری از کاربران اندروید نمی دانند که VPN ها برای امنیت و محافظت آنلاین آنها بسیار مهم هستند. Bitdefender تهدید را متوجه میشود و برنامه را به Bitdefender VPN مجهز میکند.
اگرچه امنیت موبایل بیت دیفندر تنها 200 مگابایت مصرف داده در روز ارائه می دهد، کاربران می توانند هر زمان که بخواهند به نسخه پریمیوم نامحدود ارتقا دهند. با این حال، یک اشکال این است که نسخه استفاده نامحدود از Bitdefender VPN کمی گران است.

محافظت از وب

ویژگی محافظت از وب به محافظت از مشتری در برابر کلاهبرداری های مختلف فیشینگ و وب سایت های مخرب کمک می کند.
آنتی ویروس Bitdefender کاربر را در مورد هر گونه کلاهبرداری و وب سایت مخرب احتمالی آگاه می کند تا از داده های کاربر و حریم خصوصی محافظت کند. محافظت از وب با تقریباً تمام آنتی ویروس های قابل تحسین موجود برای اندروید در دسترس است.

Anti-Theft

Bitdefender مجهز به یک محافظ قوی ضد سرقت است. ابزارهای ضد سرقت شامل عملکردهایی مانند مکان یابی دستگاه، پاک کردن اطلاعات از راه دور، فعال کردن زنگ هشدار و غیره است. ویژگی‌های ضد سرقت در آنتی ویروس‌های 2022 رایج است. با این حال، ویژگی‌های ضد سرقت کسپرسکی و نورتون به اندازه بیت دیفندر برای من قابل اعتماد نبود. McAfee تنها آنتی ویروسی است که دارای ویژگی های ضد سرقت قوی مانند Bitdefender است. 

حفاظت Bitdefender

حفاظت Bitdefender بر روی پلت فرم GravityZone این شرکت درست میشود. GravityZone یک راه حل امنیتی قدرتمند است که می تواند از سرورهای ایمیل محافظت کند، با وصله های امنیتی مقابله کند و حساس ترین اطلاعات شما را رمزگذاری کند. قیمت طرح امنیت تجاری سطح پایه با محافظت حداکثر برای سه دستگاه و یک سرور شروع می شود.
بسته به بسته‌بندی و افزونه‌هایی که استفاده می‌کنید، این نرم‌افزار می‌تواند به راحتی بیش از  10 هزاردلار در سال برای تیم‌های بزرگ‌تر هزینه داشته باشد. این با سایر پلتفرم های آنتی ویروس تجاری که در بازار دیده ایم مطابقت دارد.
GravityZone همچنین امنیت ماشین‌های مجازی، رمزگذاری کامل دیسک و حفاظت از دستگاه‌های تلفن همراه را ارائه می‌دهد که همه این موارد را می‌توانید از طریق یک کنسول کنترل متمرکز مدیریت کنید.
برخی از نسخه‌های امنیتی GravityZone همچنین یک کنسول مدیریت ریسک ارائه می‌کنند که خطر کلی شرکت شما را در برابر حملات نشان می‌دهد و ماشین‌های خاصی را که باعث ایجاد مشکل می‌شوند، خراب می‌کند.

تشخیص و پاسخ نقطه پایانی

تشخیص و پاسخ نقطه پایانی (EDR) یکی از جدیدترین ویژگی های بیت دیفندر است. این ماژول الحاقی یک نمای کلی بصری از سیستم‌های رایانه شما ارائه می‌کند که مسیرهای حمله احتمالی را با شناسایی پیوندهای ضعیف در سیستم‌های شما برجسته می‌کند و مراحلی را برای اصلاح هرگونه حفره پیشنهاد می‌کند. اگر حمله ای اتفاق بیفتد، EDR به شما اجازه می دهد تا جداسازی و تجزیه و تحلیل کنید که از کجا آمده است و چرا در وهله اول اتفاق افتاده است.

حمایت از مشاغل کوچک

اگرچه بیت دیفندر ابزارهای زیادی را برای یک شرکت بزرگ ارائه می دهد، اما برای کسب و کارهای کوچک نیز محافظت می کند. Bitdefender امنیت کسب و کار GravityZone را ارائه می دهد که برای هر چیزی از سه دستگاه تا 100 دستگاه طراحی شده است که دارای فهرستی از ابزارهایی است که برای مشاغل کوچک بدون تیم اختصاصی IT طراحی شده است.
GravityZone هنوز در قلب این سرویس قرار دارد، بنابراین شما به ویژگی هایی مانند نظارت بر رفتار برنامه، محافظت از باج افزار و امنیت مبتنی بر وب دسترسی دارید. با این حال، Bitdefender در مورد خدمات مشابه مشابه مشاغل کوچک، محافظت از سرور را نیز ارائه می دهد.
شما می توانید از یک سرور مجازی یا فیزیکی به عنوان بخشی از برنامه خود بدون نیاز به افزودنه محافظت کنید . محافظت از سرور 30٪ از کل دستگاه های شما را در معرض خطر قرار می دهد، بنابراین می توانید از یک سرور با سه دستگاه و پنج سرور با 15 دستگاه محافظت کنید. اگر سرور ندارید، همچنان می توانید به طور معمول از دستگاه های موجود خود استفاده کنید.
این یک مزیت بزرگ برای کسب و کاره ای کوچک با یک یا دو سرور فایل محلی است. بسیاری از سرویس های رقیب تنها حفاظت از سرور را از طریق یک افزونه ارائه می دهند یا آن را برای برنامه های گران تر ذخیره می کنند. با بیت دیفندر شما می توانید سرورهای خود را بدون توجه به اینکه کسب وکار شما نیاز به محافظت از چند دستگاه دارد، ایمن نگه دارید.

سایر مزایا

بیت دیفندر بسته به ویژگی‌هایی که نیاز دارید و تعداد دستگاه‌هایی که باید محافظت کنید بسته‌های آنتی‌ویروس متعددی را ارائه می‌دهد. علاوه بر محافظت برای یک کاربر Bitdefender برنامه هایی را برای خانواده ها و دفاتر کوچک ارائه می دهد که فقط نیاز به محافظت از چند دستگاه دارند.
این همان چیزی است که توصیه بیت دیفندر را بسیار آسان می کند و تقریبا از بین بسته های آنتی ویروس ارائه شده توسط این شرکت می توانید یکی را انتخاب کنید و امنیت مورد نیاز شما را تامین خواهد کرد. Bitdefender با مجموعه‌ای از ویژگی‌های دیگر مانند مشاور اعتبار Wi-Fi عمومی، کنترل برنامه، قفل برنامه، پشتیبانی از ساعت هوشمند و غیره بارگذاری می‌شود.

معرفی شرکت Bitdefender

Bitdefender یک شرکت فناوری امنیت سایبری رومانیایی است که دفتر مرکزی آن در بخارست، رومانی است و دفاتری در ایالات متحده، اروپا، استرالیا و خاورمیانه دارد. این شرکت در سال 2001 توسط مدیر عامل فعلی و سهامدار اصلی Florin Talpeș تأسیس شد.
Bitdefender محصولات و خدمات امنیت سایبری از جمله حفاظت نقطه پایانی، امنیت ابری و مدیریتی، نرم افزار آنتی ویروس و امنیت اینترنت اشیا را توسعه و ارائه می کند. محصولات Bitdefender از طریق شرکای خود در بیش از 150 کشور توزیع می شوند.
از سال 2020، این شرکت بیش از 1600 نفر را در سراسر جهان استخدام کرده است. از ماه مه 2020، Bitdefender با 4.27٪ از سهم بازار در رتبه نهم جهانی در میان فروشندگان برنامه های ضد بدافزار Microsoft Windows قرار گرفت. نرم افزار Bitdefender در ابتدا توسط SOFTWIN توسعه داده شد و از سال 1996 تا سال 2001 به عنوان AVX  (Antivirus Expert) فروخته شد که نام آن تغییر کرد. در سال 2007، SOFTWIN بیت دیفندر را جدا کرد.

تاثیرسیستم امنیت Bitdefender Mobile Security

تأثیر برنامه های امنیتی بر عملکرد سیستم موضوعی است که باید مورد بحث قرار گیرد. همه دستگاه‌ها دارای CPUهای درجه یک نیستند تا هر برنامه‌ای را که به سمت آنها می‌زنید مدیریت کنند.علاوه بر آن، بیشتر آنتی ویروس ها محافظت در زمان واقعی را ارائه می دهند و از این رو، در پس زمینه به کار خود ادامه می دهند. همه اینها می تواند تأثیر زیادی بر عملکرد و باتری دستگاه داشته باشد.
بیت دیفندر به گونه ای بهینه سازی میشود که امنیت و ویژگی های تحسین برانگیزی را ارائه می دهد و در عین حال کمترین تأثیر را بر سیستم دارد.تأثیر Bitdefender بر روی باتری و عملکرد سیستم من در 7 روز گذشته استفاده از من واقعاً حداقل بوده است. اگرچه، ویژگی Anti-Theft شما را ملزم می کند که سرویس مکان را همیشه روشن نگه دارید و می تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد. با این حال، حتی سرویس مکان یابی آنقدر باتری را تخلیه نمی کند.

تشخیص و پاسخ نقطه پایانی

تشخیص و پاسخ نقطه پایانی (EDR) یکی از جدیدترین ویژگی های بیت دیفندر است. این ماژول الحاقی یک نمای کلی بصری از سیستم‌های رایانه شما ارائه می‌کند. او مسیرهای حمله احتمالی را با شناسایی پیوندهای ضعیف در سیستم‌های شما برجسته می‌کند و مراحلی را برای اصلاح هرگونه حفره پیشنهاد می‌کند.

مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

معرفی Bitdefender Mobile Security

 چیست ؟ Bitdefender Mobile Security آنتی ویروس محصولات اندرویدی Bitdefender با برنامه آنتی ویروس رایگان برای آندروید شروع می شود

معرفی Bitdefender Mobile Security

 چیست ؟ Bitdefender Mobile Security آنتی ویروس Bitdefender Mobile Security از محصولات اندرویدی Bitdefender با برنامه آنتی ویروس رایگان برای

آنتی ویروس Enterprise Security

تومان
پیاده سازی هوشمند برخلاف راهکارهای سنتی، پیاده‌سازی آن مستلزم صرف زمان بسیار زیاد نیست و بر روی سیستم‌های عادی، دیتاسنترها

لایسنس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی Bitdefender Internet Security

1,100 تومان300,000 تومان
بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی یکی از بهترین نرم افزار های امنیتی برای حفاظت از سیستم شما در برابر حملات آنلاین و اینترنتی می باشد.از آنجایی که هنگام اتصال به اینترنت همواره خطر حملات هکر ها و بد افزار ها اطلاعات شخصی کاربران را تهدید میکند،خرید اینترنت سکیوریتی بیت دیفندر می تواند بهترین راهکار برای آن دسته از افرادی باشد که به امنیت اطلاعات خود در بستر اینترنت اهمیت میدهند.

لایسنس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی Bitdefender Mobile Security

58,000 تومان
آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی یکی از برترین آنتی ویروس های اندروید جهت حفاظت از گوشی و تبلت شما در برابر تهدیدات امنیتی و حریم خصوصی شما می باشد که با عملکرد فوق العاده خود موفق به کسب نمره 5 از 5 در کلیه سایت های معتبر رتبه دهی گردیده است بنابراین با خرید لایسنس بیت دیفندر موبایل برای اندروید،دیگر نگران امنیت دستگاه اندرویدی و سرقت اطلاعات خود نباشید.

لایسنس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس Bitdefender Antivirus Plus

200,000 تومان
آنتی ویروس بیت دیفندر آنتی ویروس پلاس محصولی از کمپانی Bitdefender می باشد که در حال حاضر به عنوان یکی بهترین و قدرتمند ترین آنتی ویروس های جهان شناخته شده و با بهره گیری از آخرین ابزارها و فناوری ها،امنیتی مثال زدنی را برای کاربران خود به ارمغان می آورد.