آنتی ویروس Malwarebytes EDR

 چیست ؟ Malwarebytes EDR

Malwarebytes Endpoint Detection and Response (EDR) مجموعه کاملی از محصولات شناسایی ، محافظت و اصلاح بدافزار است که EDR عملیاتی را قادر می‌سازد تا دستگاه‌ها به کار خود ادامه دهد.تشخیص گسترده در طول زنجیره حمله را فراهم می کند و عملیات سریع و موثر را امکان پذیر می کند.
آنتی ویروس Malwarebytes EDR از طریق یک صفحه شیشه ای برای سازمان ها در هر اندازه ای هدایت می شود ، تشخیص پیچیده ای را ارائه می دهد که می تواند حتی اکسپلویت های zero day را نیز مشخص کند ، تحقیقات بصری بدون نیاز به مدرک PhD و بازیابی حتی از باج افزارهایی که قبلاً راه اندازی شده اند.
آنتی ویروس Malwarebytes یک فناوری پیشرفته است که امنیت بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.

تشخیص و پاسخ نقطه پایانی (EDR) چیست؟

تشخیص و پاسخ نقطه پایانی (EDR) نوعی حفاظت از نقطه پایانی است که از داده‌های جمع‌آوری‌شده از دستگاه‌ها نقطه پایانی برای درک نحوه رفتار تهدیدات سایبری و روش‌های واکنش سازمان‌ها به تهدیدات سایبری استفاده می‌کند. در حالی که برخی از اشکال حفاظت نقطه پایانی صرفاً بر روی مسدود کردن تهدیدات متمرکز هستند، تشخیص و پاسخ نقطه پایانی رویکردی جامع‌تر را تلاش می‌کند.
از طریق نظارت مستمر نقطه پایانی و تجزیه و تحلیل دقیق اطلاعات، کسب‌وکارها می‌توانند درک بهتری از اینکه چگونه یک تهدید یا تهدید دیگر یک نقطه پایانی را آلوده می‌کند و مکانیسم‌هایی که توسط آن در سراسر شبکه پخش می‌شود، به دست آورند.
سازمان‌ها می‌توانند به‌جای برطرف کردن تهدیدات به‌سرعت، از بینش‌های به‌دست‌آمده از طریق ابزارهای EDR برای تقویت امنیت در برابر حملات آینده و کاهش زمان ماندن برای عفونت احتمالی استفاده کنند.

به امنیت EDR به عنوان یک ضبط کننده اطلاعات پرواز برای نقاط پایانی خود فکر کنید. در طول یک پرواز به اصطلاح “جعبه سیاه” ده ها نقطه اطلاعات را ثبت می کند.
به عنوان مثال  ارتفاع، سرعت هوا و مصرف سوخت ، پس از سقوط هواپیما محققان از داده های جعبه سیاه استفاده می کنند تا تعیین کنند چه عواملی ممکن است در سقوط هواپیما نقش داشته باشد.
به همین ترتیب تله متری نقطه پایانی گرفته شده در حین و پس از یک حمله سایبری (به عنوان مثال، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه های نصب شده و اتصالات شبکه) می تواند برای جلوگیری از حملات مشابه استفاده شود.

نحوه کار آنتی ویروس Malwarebytes EDR

تشخیص و پاسخ نقطه پایانی به طور گسترده توسط سه نوع رفتار تعریف می شود.این به توانایی EDR برای استقرار در یک نقطه پایانی، ثبت داده‌های نقطه پایانی ، سپس ذخیره آن داده‌ها در مکانی جداگانه برای تجزیه و تحلیل در حال حاضر یا در آینده اشاره دارد.
EDR می تواند به عنوان یک برنامه مستقل مستقر شود یا به عنوان بخشی از راه حل امنیتی نقطه پایانی جامع گنجانده شود. دومی دارای مزیت افزوده ترکیب قابلیت های متعدد در یک عامل نقطه پایانی واحد و ارائه یک صفحه شیشه ای است که از طریق آن مدیران می توانند نقطه پایانی را مدیریت کنند.

تحلیل داده ها

فن‌آوری EDR می‌تواند تله‌متری خام را از نقاط پایانی تفسیر کند و ابرداده‌های نقطه پایانی (یا هوش تهدید سایبری) تولید کند که کاربران انسانی می‌توانند از آن برای تعیین چگونگی از بین رفتن حمله قبلی، چگونگی کاهش حملات آینده و اقداماتی که می‌توان برای جلوگیری از آن حملات انجام داد، استفاده کرد.

شکار تهدید

EDR برنامه‌ها، فرآیندها و فایل‌هایی را که با پارامترهای شناخته شده برای بدافزار مطابقت دارند اسکن می‌کند. شکار تهدید همچنین شامل امکان جستجو در تمام اتصالات شبکه باز برای دسترسی غیرمجاز بالقوه است.

واکنش به حادثه

واکنش رویداد به توانایی EDR برای گرفتن تصاویر از یک نقطه پایانی در زمان‌های مختلف و تصویربرداری مجدد یا بازگشت به حالت خوب قبلی در صورت حمله اشاره دارد.
EDR همچنین به مدیران این امکان را می دهد که نقاط پایانی را جدا کرده و از گسترش بیشتر در شبکه جلوگیری کنند. اصلاح و بازگشت می تواند خودکار، دستی یا ترکیبی از این دو باشد.

بررسی آنتی ویروس Malwarebytes EDR

Malwarebytes edr به شما این امکان را می دهد که تنها با چند کلیک، باج افزارها را از بین ببرید. علاوه بر این قابلیت‌های شکار تهدید هوشمندانه به شما این امکان را می‌دهد تا نرم‌افزارهای مورد تهدید را بررسی کنید و یا در لیست سفید قرار دهید یا رفتارهای مشکوک را بررسی کنید.
Malwarebytes به عنوان یکی از بهترین EDR های بازار با جوایز تضمینی از سازمان های برتر شناخته می شود و حفاظت را با شناسایی  ایمن کردن نقاط پایانی و ارائه دید و کنترل کامل در سراسر زنجیره حمله یکپارچه می کند.
برای سرعت از استقرار تا مدیریت تا نگهداری مداوم ساخته شده است. سازمان هایی با منابع امنیتی کمیاب در عرض چند دقیقه به پاسخ فعال و وضعیت امنیتی قوی دست می یابند.
Malwarebytes Endpoint Detection and Response (EDR) برای سرورها حفاظت از کلاس سازمانی را ارائه می دهد.
با ارائه یک کنسول مدیریت متمرکز مبتنی بر ابر کسب‌وکارها با Malwarebytes EDR به طور مداوم در نقاط پایانی و سرورها مشاهده می‌شوند ، زیرا در برابر انواع تهدیدات محافظت می‌کند.

ویژگی های آنتی ویروس Malwarebytes EDR
 

جداسازی حمله دانه ای

Malwarebytes edr با اجازه دادن به جداسازی یک بخش شبکه ، یک دستگاه واحد یا یک فرآیند روی دستگاه از حرکت جانبی حمله جلوگیری می کند. این قابلیت فضای تنفسی را برای پاسخ فعال مناسب فراهم می کند و در عین حال تاثیر را بر کاربر نهایی به حداقل می رساند.
 

آسان ، موثر و کارآمد

Malwarebytes Endpoint Detection and Response (EDR) برای سرورها می تواند به راحتی سایر راه حل های امنیتی نقطه پایانی از جمله Microsoft Defender را جایگزین یا تقویت کند.
با استفاده از یادگیری ماشینی منحصر به فرد تشخیص ناهنجاری ، نه تنها تهدیدهای شناخته شده را شناسایی می کند، بلکه تهدیدات  zero day ناشناخته را نیز پیدا می کند. EDR بهینه سازی کار از راه دور، کارایی پیشرو در صنعت ، بازگشت سرمایه بالا (ROI) و هزینه کل مالکیت پایین (TCO) را ارائه می دهد.

اصلاح کامل

فناوری Linking Engine انحصاری Malwarebytes تغییرات سیستم مرتبط با بدافزار را نقشه برداری می کند. موارد مخرب را به طور کامل حذف می کند و نقاط پایانی را به حالت واقعا سالم برمی گرداند.

جستجوی ثبات گریز

Flight Recorder تغییرات و فعالیت‌های فایل، فرآیند، دامنه شبکه و آدرس IP را در طول زمان برای نقاط پایانی و سرورها ضبط می‌کند.
Flight Recorder Search شکار تهدیدات به شکل آزاد را در کل مجموعه دستگاهی که توسط Malwarebytes EDR مدیریت می‌شود ، فعال می‌کند.
قابلیت های جستجوی پیشرفته هش های MD5 ، نام فایل ها، دامنه های شبکه، آدرس های IP و موارد دیگر را فراهم می کند. این ویژگی قابلیت جستجو برای IoC های خاصی را که می توانند با تکنیک های MITER ATT&CK نگاشت شوند را فراهم می کند.
 

بازگشت باج افزار

آنتی ویروس Malwarebytes EDR تغییرات فایل های روی سیستم را در یک حافظه پنهان محلی در یک دوره 72 ساعته ذخیره می کند. با یک کلیک می‌توانید آسیب‌های ناشی از باج‌افزار و دستگاه را به حالت سالم و سازنده بازگردانید.

اطلاعات تهدید جهانی

هوش تهدید بینش‌های جهانی را در مورد اکتشافی‌های رفتاری ، IoC ها و تکنیک‌های حمله فراهم می‌کند و امکان تطبیق دائمی قابلیت‌های شناسایی و اصلاح را برای مقابله با تهدیدات جدید فراهم می‌کند.

حفاظت نقطه پایانی یکپارچه

Malwarebytes تکنیک‌های تشخیص خودکار و تطبیقی (از جمله جعبه cloud sandbox) را ادغام می‌کند که در طول هر مرحله از قیف تشخیص تهدید یاد می‌گیرد و آگاهی موقعیتی مداوم از فعالیت‌های مشکوک را تا زمانی که بتوان با دقت نظر نهایی را صادر کرد ، ارائه می‌کند.
 

نظارت بر فعالیت های مشکوک

آنتی ویروس Malwarebytes EDR نقاط پایانی را رصد می‌کند و انبوهی از داده‌ها را در فضای ابری ایجاد می‌کند. همچنین در آن ترکیبی از تجزیه و تحلیل رفتاری و یادگیری ماشینی هر نقطه IoC را مشخص می‌کند.

سندباکس کلود

Malwarebytes از هوش تهدید قدرتمندی برای تجزیه و تحلیل عمیق تهدیدات ناشناخته Cloud sandbox استفاده می کند تا دقت تشخیص تهدید را افزایش دهد. همچنین تجزیه و تحلیل از پیش بسته بندی شده IOC های عملی را در اختیار شما قرار می دهد .

پلتفرم Cloud-native

با استفاده از قدرت پلتفرم ابری Malwarebytes Nebula قابلیت‌های تشخیص نقطه پایانی و پاسخ با سرعت نوآوری حمله تکامل می‌یابند و عوامل کم اثر از قدرت ابر استفاده می کند تا تهدیدهای پیشرفته را بر اساس رفتار به طور موثر شناسایی کند.

ساخت مدیریت برای نقاط پایانی

به شما این امکان را می‌دهد تا به طور موثر امنیت را در نقاط پایانی در مقیاس سازمانی مدیریت کنید. تنها با چند کلیک از یک داشبورد جهانی به یک تهدید برجسته برای اصلاح اولویت‌دار گروه‌های دستگاه‌ها یا مکان‌ها بروید .

شکار تهدید بدون PHD
آنتی ویروس Malwarebytes EDR از تکنیک های ثبت اختراع و پیشرو در بازار استفاده می کند تا متخصصان امنیتی را با اطلاعات فعلی جهانی متناسب با محیط آنها ارائه دهد تا آنها مجبور به داشتن مدرک PHD در تجزیه و تحلیل نباشند.

اداره دستگاه بیشتر

اتوماسیون و ردیابی وظایف کلیدی مانند اسکن و اصلاح به متخصصان امنیتی امکان می دهد دستگاه های بیشتری را با تلاش کمتر مدیریت کنند.

تاثیر گذار

Malwarebytes EDR از یادگیری ماشینی منحصر به فرد تشخیص ناهنجاری استفاده می کند. نه تنها تهدیدهای شناخته شده را شناسایی کند بلکه تهدیدهای ناشناخته zero day را نیز پیدا کند.

جداسازی دانه ای برای فرآیندها ، شبکه ها و دسکتاپ ویندوز
اطلاعات دقیق تهدید را برای تجزیه و تحلیل و بررسی جمع آوری می کند
Proprietary Linking Engine فایل های اجرایی، مصنوعات و تغییرات را حذف می کند.

کارآمد

Malwarebytes EDR بهینه سازی کار از راه دور ، کارایی پیشرو در صنعت، بازگشت سرمایه بالا (ROI) و هزینه کل مالکیت پایین (TCO) را ارائه می دهد.

  • شکار تهدید هدایت‌شده برای جستجوی شاخص‌های سازش (IOC)
  • بازگشت 72 ساعته باج افزار برای ایستگاه های کاری ویندوز
  • بدون تأثیر عملکرد از مرتبه بزرگی منابع کمتری استفاده می کند
  • پاسخ تهدید فعال نوآورانه، نقاط پایانی را سازنده نگه می‌دارد

انزوای حمله

اگر یک نقطه پایانی مورد حمله قرار گیرد ، می توانید به راحتی از انتشار و آسیب رساندن بدافزار جلوگیری کنید. جداسازی شبکه ارتباطات دستگاه را محدود می‌کند بنابراین مهاجمان قفل می‌شوند و بدافزارها نمی‌توانند به خانه تلفن بزنند.
این فرآیند عملیات‌هایی را که می‌توانند اجرا شوند را محدود می‌کند و بدافزار را متوقف می‌کند. همچنین در عین حال به کاربران نهایی اجازه می‌دهد تا کار را دور بزنند .
عملیات جداسازی دسکتاپ به کاربر نهایی از تهدید هشدار می‌دهددسترسی آن‌ها را به طور موقت مسدود می‌کند. اما دستگاه را برای تجزیه و تحلیل آنلاین نگه می‌دارد.
با چندین حالت جداسازی حمله هم تیم‌های امنیتی و هم کاربران نهایی، حتی در هنگام حملاتبهره‌ وری خود را به حداکثر می‌رسانند.

هیچ محصولی یافت نشد.