آنتی ویروس موبایل

آنتی ویروس موبایل

آنتی ویروس موبایل چیست؟

برای تعریف آنتی ویروس موبایل باید گفت امروزه در عصر تکنولوژی و گوشی های هوشمند فقط از موبایل برای برقراری تماس یا ارسال پیامک استفاده نمیشود.

در حال حاضر بیشتر کارهای روزمره ما متکی بر تلفن های همراه هوشمند است، از شبکه های اجتماعی گرفته تا حساب های بانکی، نگهداری فایل ها، اسناد و ذخیره سازی پیام های محرمانه، انگار که همه زندگی ما در گوشی هوشمند که به اندازه کف دست است خلاصه شده است.

این موضوع باعث نگرانی در کاربران گوشی های هوشمند میشود زیرا میزان تهدیدهای امنیتی و سایبری در زمینه تلفن های هوشمند افزایش پیدا کرده است، ویروس‌های رایانه‌ای دوباره نوشته شده اند و توزیع آن‌ها به شیوه راحت‌تری در گوشی‌های موبایل و دستگاه‌های پرتابل دیگر امکان پذیر شده است.
علاوه بر آن ارتباطات اینترنتی که در گذشته همیشه وجود نداشته است و پردازنده‌ها نیز نسبتا کند بوده‌اند تغییر بسیار زیادی کرده است و همه این ها موجبات حمله ها به گوشی های موبایل را می افزاید.

mobile antivirus

به همین علت برای امنیت و حفاظت از اطلاعات و حریم شخصی به نرم افزاری برای محافظت از اطلاعات موبایل های هوشمند احتیاج داریم.
آنتی ویروس موبایل به راحتی خطرات ناشی از آلودگی موبایل به ویروس که در پی آن حوادثی همچون پاک شدن تمام یا بخشی اطلاعات، سرقت اطلاعات، خاموش شدن بی دلیل موبایل، جاسوسی از طریق دوربین را به وجود می آورد حذف میکند.
در حالت کلی میتوان گفت برای حذف این نگرانی در خصوص استفاده از تلفن های هوشمند، خرید و استفاده از یک آنتی ویروس موبایل مناسب میتوان کمک شایانی به کابران تلفن های هوشمند بکند.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

لایسنس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی Bitdefender Mobile Security

58,000 تومان
آنتی ویروس بیت دیفندر موبایل سکیوریتی یکی از برترین آنتی ویروس های اندروید جهت حفاظت از گوشی و تبلت شما در برابر تهدیدات امنیتی و حریم خصوصی شما می باشد که با عملکرد فوق العاده خود موفق به کسب نمره 5 از 5 در کلیه سایت های معتبر رتبه دهی گردیده است بنابراین با خرید لایسنس بیت دیفندر موبایل برای اندروید،دیگر نگران امنیت دستگاه اندرویدی و سرقت اطلاعات خود نباشید.