آنتی ویروس TotalAV

Total AV Antivirus

آنتی ویروس TotalAV چیست ؟

این برنامه یک مجموعه نرم افزار آنتی ویروس با ویژگی های کامل است که چیزهای زیادی برای ارائه دارد. این برنامه یک نسخه رایگان دارد که شامل موتور اصلی آنتی ویروس است و یک نسخه پریمیوم که شامل محافظت آنی در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، باج افزارها و سایر اشکال بدافزار است. یک اپلیکیشن کم حجم و کاملا کاربردی است که ویژگی های زیادی دارد و در بازار امروزی برای محصولات مصرفی، یک شرکت برای متمایز کردن خود از جمعیت به این ویژگی نیاز دارد و در واقع بازار نرم افزارهای آنتی ویروس بسیار شلوغ است.
البته باید به این نکته اشاره کرد که این سیستم عامل برای همه کاربران مفید نیست، بلکه به خصوص برای کسانی که از نت بوک ها و کامپیوترهای دیگر با قدرت پردازشی محدود استفاده می کنند، مفید است.
با این وجود، می تواند از برخی ویژگی های امضای خود مانند VPN استفاده کند تا جایگزینی واقعا مناسب برای رقبای اصلی باشد. علاوه بر این، اگر TotalAV می خواهد هم تصویر خود و هم پایگاه مشتریانش را بهبود بخشد، باید به حرکت خود به سمت شفافیت بیشتر، به خصوص با قیمت گذاری خودکار ادامه دهد.

بررسی آنتی ویروس TotalAV

شما می توانید TotalAV را رایگان دریافت کنید، اما نسخه رایگان آن فقط یک اسکنر اولیه را ارائه می دهد. نسخه رایگان TotalAV به شما امکان می دهد بدافزار را اسکن و حذف کنید. با این حال، اسکنر آنی ارائه نمی دهد و چندین محدودیت دیگر نیز دارد.
یک اونس پیشگیری ارزش یک پوند درمان را دارد، بنابراین از شما می‌خواهیم که نسخه پولی آن را در نظر بگیرید زیرا در حالت ایده‌آل می‌خواهید بدافزار را قبل از دانلود شناسایی کنید نه بعد آن .
 

ایمنی TotalAV

TotalAV 100 درصد ایمن است تا زمانی که آن را مستقیماً از وب سایت ارائه دهنده دانلود کنید. بسیاری از مردم نگران هستند که چون نسخه رایگان وجود دارد، قانونی نیست. اما این یک راه حل آنتی ویروس قابل اعتماد است و باید در محافظت از رایانه شما کار بسیار خوبی انجام دهد.
در این بررسی، هر یک از ویژگی‌ها را بررسی می‌کنیم تا بتوانید دقیقاً متوجه شوید که چه چیزی ارائه می‌شود و آیا خرید نسخه پریمیوم برای شما مناسب است یا خیر.

ویژگی های برتر آنتی ویروس TotalAV عبارتند از:

 • مانیتورینگ آنتی ویروس آنی
 • ضد فیشینگ
 • تعاریف ویروس ها به روز می شوند
 • نظارت بر نقض داده ها
 • اسکن هوشمند
 • مرور ایمن VPN
 • فایروال از راه دور

 TotalAV antivirus

ویژگی های TotalAV

Total AV به طور مداوم محافظت از بدافزار و اسکنر آنتی ویروس خود را برای محافظت در برابر آخرین تهدیدات به روز می کند. هر ساله برخی از تغییرات نیز احتمالاً در مجموعه نرم افزار ارائه شده یافت می شود.
در سال 2022 VPN TotalAV از 40 سرور در سراسر جهان به بیش از 100 سرور، از جمله 57 سرور در آمریکای شمالی، گسترش یافت. آخرین آزمایش‌هایی که من روی نسخه 2022 انجام داده‌ام نشان می‌دهد که در مقایسه با همتایان خود، Total AV تأثیر نسبتاً زیادی روی سیستم‌های رایانه شخصی مانند CPU، حافظه و استفاده از دیسک کنترل دارد.

به روز رسانی نرم افزار TotalAV

پس از چند سال حضور در بازار و چند بینی خونین مشتریان، TotalAV نرم افزار، شیوه های صورتحساب و سیاست بازپرداخت خود را برای بهتر شدن تغییر داد. اکنون این یکی از مشتریان پسندترین خدمات موجود در بازار امروز است، حرکتی که ما را بر آن داشت تا بررسی منفی قبلی خود را از این سرویس دوباره ارزیابی کنیم.
ویژگی های آنتی ویروس TotalAV

سیستم مورد نیاز برای نصب

برنامه‌هایی را برای Windows، Android، Mac و آیفون ایجاد می‌کند.برای ویندوز و مک، این شامل محافظت استاندارد آنتی ویروس است. برای دستگاه‌های Android، محافظت از آنتی‌ویروس، بهینه‌ساز و مدیر برنامه دریافت خواهید کرد.
نسخه iOS به طور قابل توجهی محدود است، یک بهینه‌ساز برای کمک به افزایش سرعت تلفن، یک مدیر عکس که به شما کمک می‌کند عکس‌هایتان را تمیز کنید و از پیام مخوف «Storage Full» اجتناب کنید و یک ابزار مرور ایمن را ارائه می‌دهد.
گفتن اینکه سیستم مورد نیاز برای هر کدام دقیقاً چیست دشوار است. TotalAV هیچ اطلاعاتی در مورد نیازهای سیستم در وب سایت خود فهرست نمی کند. در عوض، وقتی روی «دانلود» برای مک یا ویندوز کلیک می‌کنید، یا به فروشگاه Google Play یا iTunes می‌روید، یا به راحتی دانلود می‌شود یا با خطا مواجه می‌شوید.
این یک راه کاملاً خوب برای کمک به مشتریان نیست که بفهمند آیا دستگاه های آنها می توانند نرم افزار را مدیریت کنند یا خیر، اما اکثر دستگاه های مدرن با سیستم عامل های به روز باید کار کنند.
TotalAV اخیراً رابط کاربری را اصلاح کرده است و آن را کاربرپسندتر کرده است، درهم و برهمی را کاهش می‌دهد و برخی از ویژگی‌های غیر ضروری را که کاملاً محبوب هم نبوده‌اند حذف می‌کند.
رویکرد تازه کارآمد آن با برخی از ابزارهای محبوب‌تر موجود در بازار مطابقت دارد و در عین حال این برنامه را در میان آسان‌ترین ابزارهای AV موجود در بازار برای پیمایش قرار می‌دهد.

اسکن بدافزار

این برنامه همه ابزارهای ضروری برای خرید آنتی ویروس را در یک برنامه آنتی ویروس موبایل، آنتی ویروس سازمانی، آنتی ویروس ویندوز،آنتی ویروس آیفون، یا آنتی ویروس اندروید که به دنبال آن هستید را در اختیار شما قرار می دهد. مهمتر از همه، شما محافظت آنتی ویروس آنی خواهید داشت که به طور مداوم رایانه شما را از نظر فعالیت بدافزار نظارت می کند. یا می توانید یکی از چندین گزینه اسکن دستی را انتخاب کنید.
ابزار اسکن و مسدود کردن آنی بسیار موثر است. ما متوجه شدیم که وقتی بدافزار را در یک فایل دانلود شناسایی می کند، بدافزار احتمالی را بلافاصله مسدود می کند.

اسکن دستی

همچنین اسکن های در حال اجرا سیستم فایل شما را برای بدافزارهایی که ممکن است از کار افتاده باشند یا به این دلیل که توسط حفاظت واقعی از بین رفته اند یا به این دلیل که کامپیوتر شما قبل از نصب نرم افزار TotalAV آلوده شده استبررسی خواهد کرد.
سه گزینه اسکن وجود دارد :

اسکن هوشمند، سیستم کامل و اسکن سفارشی ، ویژگی اسکن هوشمند مجموعه بزرگ و در عین حال هدفمندی از فایل ها و پوشه ها را در هارد دیسک شما اسکن می کند. این اسکن توجه را بر روی مناطقی از سیستم فایل شما متمرکز می کند که در آن بدافزار به احتمال زیاد ریشه دارد.
پس از تکمیل اسکن، TotalAV بازخوردی در مورد تعداد و نوع تهدیدات بدافزار مورد نظر ارائه می دهد. همچنین گزینه‌های حذف برای ردیابی کوکی‌ها، فایل‌های ناخواسته، برنامه‌های اجرای خودکار، تاریخچه مرورگر و کوکی‌ها، فایل‌های ناخواسته تکراری، برنامه‌های ناخواسته بالقوه (PUA) را اسکن می‌کند و توصیه‌های امنیتی ارائه می‌دهد.
زمان اسکن کاملاً به نوع اسکن انتخابی و اندازه سیستم فایل شما بستگی دارد. اگر فقط به چند پوشه انتخابی محدود کنید، اسکن سفارشی می‌تواند منجر به سریع‌ترین زمان اسکن شود.
اسکن هوشمند ، که معادل “اسکن سریع” TotalAV است، می تواند بیش از 15 دقیقه طول بکشد. اگر سیستم فایل شما بزرگ و منابع محدود باشد، اسکن کامل ممکن است نزدیک به یک ساعت یا بیشتر طول بکشد.

بررسی TotalAV VPN

این سرویس یک VPN با لیست طولانی از مکان های سرور VPN را  که بیش از 40 مکان هستند به به کاربر ارائه نی دهد . این با برخی از ارائه دهندگان اصلی VPN در بازار قابل مقایسه است و اگر به دنبال تنوع مکان هستید این یک راه حل VPN مناسب است.  این آنتی ویروس از رمزگذاری 256 بیتی AES-CBC استفاده می کند که روی پروتکل OpenVPN اجرا می شود.

TotalAV WebShield

TotalAV شامل یک ابزار فیلتر وب است. او به طور خودکار برای مسدود کردن وب سایت های مشکوک و فعالیت های مرور وب تنظیم می شود. این ابزار وب سایت «کم اعتماد»، URL های رمزنگاری و سایر سایت های مخرب را مسدود می کند. یک لیست سفید برای وب‌سایت‌های قابل اعتماد وجود دارد که ممکن است نتایج مثبت کاذب را ایجاد کند.
ارزش قرنطینه کردن فایل هایی است که پیدا و پاک شده اند و ممکن است برای عملکرد صحیح برنامه های دیگر لازم باشد.

با توجه به اینکه گزینه قرنطینه ندارید، باید در نحوه استفاده از نسخه رایگان دقت بیشتری داشته باشید تا مبادا در حین تلاش برای پاک کردن آن ها، به اشتباه به برخی برنامه های آلوده آسیب بزنید.
در نهایت، اگر فقط به نسخه رایگان آنتی ویروس خانگی پایبند باشید، سودمندی که از عملکرد اصلی TotalAV به دست خواهید آورد محدود است.

سایر ویژگی های حریم خصوصی و امنیتی

TotalAV شامل طیف وسیعی از ابزارهای حریم خصوصی و امنیتی دیگر در بسته است که ممکن است برای کاربران مفید باشد که شامل :

 • Ad-Block Pro (نیاز به فعال سازی اضافی دارد)
 • بررسی نقض اطلاعات
 • خزانه رمز عبور
 • پاک کننده آشغال
 • فایل یاب تکراری
 • برنامه حذف نصب
 • Setup Manager (زمان راه اندازی را بهینه می کند)
 • پاکسازی مرورگر

این ویژگی ها در میان دیگر ابزارهای آنتی ویروس پولی چندان رایج نیستند. اما با قیمت پایین ارائه شده، حداقل برای یک سال اول ارائه خدمات، یک بسته بسیار عالی را ایجاد می کنند.

مشاهده همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

Totalav Internet Security 2023

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده روزافزون از اینترنت، امنیت آنلاین از اهمیت بسیاری برخوردار است. ویروس‌ها، نرم‌افزارهای مخرب و تهدیدات

TotalAV Antivirus pro 2023

تومان
TotalAV Antivirus Pro 2023 یکی از برترین و قدرتمندترین برنامه‌های آنتی‌ویروس موجود در بازار بوده که توانسته است رضایت بیش